Дружина народного депутата Віктора Медведчука, українська телеведуча Оксана Марченко поділилася зворушливим постом у соцмережі. Вона показала своїх батьків і звернулася до публіки.

Відповідний пост Оксана Марченко розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Час... час, воно не швидкоплинне. Воно непізнаваєме. Один день, як століття, і століття - як мить. Мені сьогодні і багато, і мало... Хто знає, скільки? Я просто йду з запаленою свічкою по своєму життю... Вона не завжди горіла, іноді її взагалі не було в моїй руці. Але зараз я несу цю свічку в своїх руках, і її світло про моїх батьків, про їх довголіття і здоров'я, про їх порятунок, бо вони в мені, а я в них. Їх любов до мене-безмірна, а моя до них - нескінченна! Я виросла на ній, вистояла в бурях, розцвіла і дала плоди! Я - їх творіння, я - їх любов, і я їх дуже люблю. Якщо є найсильніші молитви, вони про них-про моїх мамі і татові. У колінопреклоненной молитві я прошу Бога для моїх батьків особливого щастя, радості і добра! Люблю вас, дякую за подорож у цей світ і радію кожній вашій посмішці 🙏 #ОксанаМарченко #itsmybirthday #happybirthday #happybirthdaytome #моїродителі", - підписала публікацію українська телеведуча.

Численні фанати телезірки, підписані на її сторінку, активно коментують кожну публікацію за участю Оксани, і цей – не став винятком.

"Фоточки з батьками завжди найщиріші і теплі❤️❤️❤️", "такий зворушливий святковий колаж вийшов) вся історія життя в обличчях і емоціях❤️❤️❤️", - залишають відгуки фоловери телеведучої.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Нагадаємо, що українська телеведуча Оксана Марченко звернулася до публіки напередодні великого свята.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Оксана Марченко розповів про унікальних людей.

Також портал "Українці" писав, що Оксана Марченко розповіла чудову притчу.