Успішна українська співачка, народна артистка, колишня учасниця "Танці з зірками", продюсер Наталія Могилевська оприлюднила публікацію в соціальній мережі. Вона постала перед публікою в шикарному образі і звернулася до аудиторії.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Де взяти гроші в локдаун? Ви дуже багато говорили про те, що основний страх, який відчуваєте - це "Наташа, де брати гроші?" Допоможу тим, що сама щире вважаю, що в той час, як закінчуються одні професії, в цей же час відкривається величезна кількість інших вакансій. Зараз неймовірна потреба роботи фахівців в Інтернеті. Потрібні адміністратори, продавці, вчителі, дизайнери, стилісти, програмісти та інше. А ще таксі, доставка і тд", - підписала знімок українська знаменитість.

Крім цього, популярна співачка розповіла про те, що одна компанія шукає співробітників для роботи.

"Компанія Talant із задоволенням позбавить від локдауну принаймні двох людей, яких ми зараз шукаємо: директора дитячої школи @talantschool і особистого асистента. І я не кажу вже про те, що нам потрібні менеджери з продажу, дизайнери, ретушери і фотографи у зв'язку з тим, що зараз багато виходить контенту в соц.мережа. Ці люди нам потрібні постійно. Надсилайте свої резюме, роботи, посилання на пошту av@talant.ua", - звернулася до публіки українська артистка.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Нагадаємо, що популярна співачка Наталія Могилевська поділилася з публікою цікавою ситуацією.

Як раніше повідомляв портал "Українці, успішна виконавиця Наталія Могилевська розповіла, чим вона займається під час карантину.

Також портал "Українці" писав, що талановита артистка Наталія Могилевська розповіла, як вона ставиться до своєї роботи.