Популярна українська телеведуча, ідейний натхненник, колишня ведуча "Євробачення" в Києві, член тренерського складу на гумористичному шоу "Ліга Сміху" Маша Єфросиніна оприлюднила відеофайл у соціальній мережі. Вона звернулася до жіночої аудиторії і поділилася цікавими новинами.

Відповідну публікацію Маша Єфросиніна оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Все про антивіковий догляд за шкірою з @dr_anfilova_marina", - підписала відеоролик українська телезірка.

Мільйонна аудиторія, підписана на сторінку телеведучої, ретельно спостерігає за кожним її постом. Фанати не забули про себе нагадати і почали залишати коментарі під відеороликом телезірки.

"Клас!!!!", "Все це цікаво але скажу одну річ що для того щоб мати гарний зовнішній вигляд потрібні гроші, а для грошів робота 😉", "Враховуючи зовнішній вигляд Маші і лікаря, мене чомусь більше захотілось щоб Єфросініна поділилась , як правильно доглядати за обличчям??!!!🙃🙏🙏🙏🙏", "Елкиииии! Це що ж мені тепер валізу кремів викинути? Я люблю чергувати і різне використовувати. А не можна, виявляється", " регалії регаліями звання званнями)) а доглянуту жінку видно з далека! Маша красуня-генетика , ЗСЖ, правильний догляд і радість від життя👏", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram
Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram

Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram
Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram

Нагадаємо, що популярна телеведуча Маша Євросініна показала, чим вона займається в домашніх умовах.

Як раніше повідомляв портал "Українці, Маша Єфросиніна розповіла про своє дитинство і про те, як її виховувала мама.

Також портал "Українці" писав, що телезірка Маша Єфросиніна розповіла про проблемну шкіру.