Популярна українська артистка, успішна співачка, топова модель, чарівна актриса, зірка чоловічого журналу "Playboy" Даша Астаф'єва розмістила пост в соціальній мережі. Вона звернулася до публіки і розповіла пару історій зі свого життя.

Відповідний пост Даша Астаф'єва опублікувала у своєму акаунті в Instagram.

"У всьому світі День сміху, у мене - День Папки. Ніхто так не чекає перше квітня як мій тато. Ось повірте.. Швидше за все грає циркове минуле. Якби я розповіла вам, що він виконував... всі були б здивовані, як ми досі живі... а може, і навпаки, адже сміх продовжує життя!", - підписала знімки українська модель.

Крім цього, Даша поділилася історіями, які їй розповідав батько.

"Один раз, я психанула, кинула все, і повернулася жити в рідне місто Орджонікідзе. Під час, коли з'явилися перші мобілки, і за 2 секунди можна і потрібно було встигнути все [привіт динозаври] дзвонить тато, і каже ⁃ терміново, біжи додому! Подзвонили зі студії Михалкова. Тебе хочуть знімати в кіно! Прибігати. Що/хто/коли... розпитувати... з листочком, і ручкою, прописую дата: "перше" і розумію...", - поділилася відома артистка.

Фото Даші Астаф'євої
Фото Даші Астаф'євої

Численні фанати, підписані на сторінку зірки, не змусили себе чекати і почали коментувати пост своєї улюблениці.

"Люблю вас!❤️ на фото ви очаровашка!😍 А історії ваші-короткометражки!😁 👍 🏼 ❤ ️ 🌷 🌷 🌷 з днем ангела!🌷 🌷 🌷 ", "З днем 👼 ангела, Даша 🍾! з вашим татом не засумуєш 😁 а ще підкажіть, будь ласка, скільки треба випити, щоб знайти Діаманти 💍 ?", - залишають відгуки підписники актриси.

Коментарі на пост Даші Астаф'євої в Instagram
Коментарі на пост Даші Астаф'євої в Instagram

Нагадаємо, що українська модель Даша Астаф'єва захопила публіку відвертим знімком.

Як раніше повідомляв портал "Українці, популярна артистка Даша Астаф'єва знялася в кліпі Насті Каменських.

Також портал "Українці" писав, що відома модель Даша Астаф'єва поділилася недавньою ситуацією.