Відомий в Україні радіо-і телеведучий, головний герой одного з сезонів проекту "Холостяк" Микита Добринін поділився милим фотознімком у соцмережі. Ведучий розповів про те, яку насолоду він отримує після спілкування з батьками або родичами.

Відповідну фотографію Микита Добринін розмістив у своєму акаунті в Instagram.

Ведучий показав досить звичайне, але миле фото, де він сидить на диванчику в білій футболці, світлому пальто і чорних штанях. Він розповів, яку бадьорість він відчуває після спілкування з близькими людьми.

"Іноді після розмови з батьками або листування з близьким другом ти починаєш відчувати себе бадьорим✨і ніби після відпочинку. Мене завжди заряджає спілкування з дорогими людьми. Якщо ти рідко скликаєшся або списуєшся з ними і у тебе немає можливості ☺ ️часто бачитися з ними в реальному житті, візьми за правило дзвонити або писати їм хоча б раз на тиждень. Можна влаштовувати спільні відеодзвінки з друзями або рідними — відчуття щастя і морального кайфу зарядить енергією на кілька днів вперед", - написав Микита у своєму пості.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Фоловери українського ведучого, які підписані на нього в соцмережі, залишили під його постом безліч коментарів.

"Рідні люди як ніхто може тебе зрозуміти, і поговорити є про що. Час з рідними дійсно безцінний💞", "О так в цьому я вас підтримую, такі особливо зустрічі просто заряджають позитивом","згодна, завжди потрібно підтримувати зв'язок з рідними навіть якщо ти далеко 🔥 завжди можна знайти п'ять хвилин для дзвінка", - написали фоловери Микити Добриніна.

Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Коментарі зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Нагадаємо, що український ведучий Микита Добринін показав ніжну фотографію з Дашею Квітковою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий радіоведучий Микита Добринін розповів про свій відпочинок в Єгипті.

Також портал "Українці" писав, що популярний телеведучий Микита Добринін розповів, які подарунки він готує на 8 березня.