Відома українська актриса, колишня "Холостячка" Ксенія Мішина поділилася знімком в соцмережі. Вона показалася в пікантному вигляді і звернулася до шанувальників.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Вчора режисер розповів мені, що не любить додаткове світло на зйомках, аргументувавши тим, що важливіше приділяти час акторам, ніж виставленню приладів! І адже дійсно це може забирати колосальну кількість часу, замість того, щоб зробити достатню для актора кількість дублів .. А найвагоміше те, що виявляється можна створювати красиву картинку і без світла...До того ж ще можна не крутити кучері і не користуватися тінями і насиченими помадами, щоб грати героїнь :)", - підписала фотографію українська актриса.

Крім цього, Ксенія поділилася досить мудрими словами, які змусили задуматися.

"Весь світ, в тому числі і кіношний поступово йде до природності і натуральності природних даних. І вчора надягаючи купальник, знаючи що мене побачить вся Європа, я хоч і подумала про те, що за спиною зима і улюблені булки, але виявила нірвану свого я і подяку Творцеві! Коли ти приймаєш себе відразу ж відчувається неймовірний приплив енергії і мотивація продовжувати, навіть якщо складно.Така внутрішня цілісна особистість приголомшливо впливає на стан з якого ми живемо, діємо, любимо і розвиваємося. А чого вам бракує щоб прийняти себе?",- звернулася до аудиторії телезведа.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Нагадаємо, що популярна актриса Ксенія Мішина повідомила шанувальникам про нові зйомки закордоном.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Ксенія Мішина знатно здивувала публіку.

Також портал "Українці" писав, що Ксенія Мішина розповіла про цікавий фільм.