Популярна українська співачка, чарівна і успішна артистка, колишня солістка жіночого колективу "ВІА Гра" Анна Седокова поділилася відвертим знімком у соціальній мережі. Вона показалася в пікантному вигляді і розповіла про те, що їй зробили операцію на оці.

Відповідну публікацію Анна Седокова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Я ненавиджу терпіти. Вважаю це найгіршим зі слів, застосовних до життя. Давай почекаємо .. Або стерпиться злюбиться ♪ мене нудить від цих слів. Все завжди ясно. Якщо хлопець зраджує, то йому потрібна не ти. Якщо не передзвонюють, значить розглядають іншу кандидатуру і вас кілька в списку. Якщо хочуть володіти-діють моментально і рішуче. Не діють - не хочуть. Якщо не виходить, то потрібно щось робити, а не чекати", - підписала фотографію українська артистка.

Крім цього, українська співачка розповіла, з якою проблемою вона зіткнулася на дозвіллі.

"Я зробила операцію. Ви ж бачили у мене був величезний очей, потім поменше але дуже болючий, потім перетворився в маленький мерзенний кульку. А всі говорили - Ну почекай же, він пройде. О 2 ночі вирішила різати.О 8 ранку набрала в клініку, записалася до хірурга. О 10.30 вибрала тканини для нової колекції @lastory_store , об 11.30 лежала в операційній. Зараз покажу в сторіз. Уявляєте як в повіку встромляють голку 💉 з знеболюючим, потім видаляють, потім лазером припікають, потім накладають пов'язку", - поділилася Анна.

Фото Анни Сєдокової
Фото Анни Сєдокової

Нагадаємо, що українська співачка Анна Седокова розповіла про свою мрію.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Анна Седокова розповіла про хворобу.

Також портал "Українці" писав, що успішна виконавиця Анна Седокова показала відвертий знімок.