Популярна українська артистка, телеведуча, актриса, колишня солістка жіночого колективу "ВІА Гра" Анна Седокова розмістила публікацію в соціальній мережі. Вона показалася в пікантному образі і звернулася до аудиторії.

Відповідний пост Анна Седокова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Hola, Amigos! ☀️ У мене є мрія. Розуміти всі мови світу. Як мінімум іспанська, французька, італійська , китайська, португальська і звичайно Латиська. Самий незрозумілий для мене 🤣 Я не можу читати листування чоловіка. Ну можу, просто це багатоходівка. (Ніколи не читайте, це я жартую так. Якщо інформація повинна до вас прийти , то вона прийде до вас іншим способом) але! Я можу перекласти будь-яку мову, але розумію поки Англійська, Сербська трохи, іспанська і звичайно українська і російська. А зараз посилено вчу іспанську. За статистикою 548 млн людей у всьому світі можуть говорити на ньому. І я хочу. Як у вас з мовами 👅? На якому говорите? А який хочете знати?", - підписала фотографію українська зірка.

Численна аудиторія, підписана на сторінку зірки, з особливим інтересом спостерігає за кожним постом своєї улюблениці. Люди не забули про себе нагадати і не залишили без уваги знімок знаменитості.

"Персик😍 🔥", "Гаряче!!!🔥 🔥 🔥 😍 😍 😍 ", "Іспанська моя рідна мова)😘", "Аня, а як Вчіться, самостійно?", "Я завжди мріяла навчитися мові жестів", "дуже хочу вивчити французьку і підтягнути англійську)", - залишають відгуки фоловери української співачки.

Коментарі на пост Анни Сєдокової в Instagram
Коментарі на пост Анни Сєдокової в Instagram

Коментарі на пост Анни Сєдокової в Instagram
Коментарі на пост Анни Сєдокової в Instagram

Нагадаємо, що чарівна співачка Анна Седокова розповіла історію з життя.

Як раніше повідомляв портал "Українці, українська артистка Анна Седокова показала соковиті форми.

Також портал "Українці" писав, що талановита і успішна виконавиця Анна Сєдокова звернулася до публіки.