Українська зірка Оля Полякова розмістила відеоролик в соцмережі. Вона перебувала на дачі зі своєю дочкою Машею і показала, як вони займаються спортом.

Відповідне відео Оля Полякова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Трешу з ледачим підлітком 😹 @mashapolyakova дівчата, не забуваємо, що скоро літо! На локдауні ідеальний час, щоб привести своє тіло в порядок і втягнутися в процес тренувань! Досить кілька разів на тиждень виконувати всі відеотренування зі мною в прямому ефірі або в записі, все відео збережені і чекають вас в плейлисті «Полявіденіе 2021». #оляполякова #тренуваннясолейполякової #полявідіння", - підписала відеоролик скандальна артистка.

Багатомільйонні шанувальники української зірки з особливою пристрастю спостерігають за всіма постами свого кумира. Вони не змусили Олю довго чекати і тут же почали залишати свої відгуки.

"Олечка, величезне спасибі за масаж і зарядку! Приємно, що ви із задоволенням діліться своїми знаннями і вміннями ☺ і до речі,фігурка у вас,шикардос!!;!", "Моєму захопленню немає меж і природно, дивлячись на вас дівчата, розумію, що ця тренька супер. Зараз же приступаю....сфоткаю до і після себе через місяці.....цікаво, який буде результат", "а навіщо пасивну агресію до дитини застосовувати? Їй точно на користь піде?", "Розумнички дівчатка! 😍 😍Красуні! 🔥 🔥 І Маша молодець! Для підлітків абсолютно нормально не хотіти займатися спортом. А вона у вас старається! І ви відмінний приклад, як мама! Поважаю, що ви такі справжні!❤ ️ ❤ ️ ", - залишають коментарі фоловери зірки.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що епатажна українська артистка Оля Полякова звернулася до публіки з новинами.

Як раніше повідомляв портал "Українці, популярна співачка Оля Полякова показала своє дозвілля під час карантину.

Також портал "Українці" писав, що талановита виконавиця Оля Полякова показала, чим вона займається під час карантину.