Популярний український репер і талановитий продюсер, умілий актор і ведучий розважального шоу "Ліпсінк батл" і проекту "Ліга сміху", заслужений артист Олексій Потапенко (Потап) написав новий пост. Артист показав фото з закулісся шоу і дав фанатам важливу пораду.

Відповідну публікацію Олексій Потапенко розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Відомий артист розповів про те, що не потрібно боятися відповідати людям "не знаю". Потап почав розписувати цю тему і прикріпив фотографію, на якій він в стильному чорному вбранні стоїть за лаштунками шоу "Ліпсінк батл".

"Не варто боятися говорити "не знаю". Говоріть, не бійтеся здатися не зовсім підготовленим, навпаки! Ваше "не знаю" це бажання дізнатися, вчитися,розвиватися, це визнання своєї неідеальності і олюднення себе)) "як, він теж не знає?" "Хіба він може чогось не знати?"Може може ... напевно може і сильні не бояться в цьому зізнатися самому собі і співрозмовнику! Найчастіше "не знаю", тому що звучить правдиво))", - написав український артист у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Потапа в Instagram
Скріншот зі сторінки Потапа в Instagram

Фолловери заслуженого артиста України не змогли пройти повз, щоб не прокоментувати його новий пост.

"Як нам тебе не вистачало ❤️", "Потап повернувся😍", "ми з усіма фанатами, чекали щиро тебе❤️", "спасибі, що живий 🙌", - написали фанати Потапа.

Коментарі зі сторінки Потапа в Instagram
Коментарі зі сторінки Потапа в Instagram

Коментарі зі сторінки Потапа в Instagram
Коментарі зі сторінки Потапа в Instagram

Нагадаємо, що популярний український співак Потап показав спільну фотографію з Євгеном Кошовим.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий артист Потап показався на фотографії з Євгеном Кошовим в шоу "Ліга сміху".

Також портал "Українці" писав, що заслужений артист Потап поділився своїми думками з шанувальниками.