Відомий продюсер, бізнесмен, герой одного з сезонів романтичного реаліті-шоу "Холостяк", учасник проекту "Танці з зірками" і гіпершоу "Маска" Іраклі Макацарія поділився своїм досвідом. Він показав знімки з розважального шоу "Маска", де він виступав у ролі сома.

Відповідний пост Іраклі Макацарія розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Не так давно україно-грузинський бізнесмен перевтілився в сома, щоб взяти участь у розважальному шоу "Маска". Коли з нього зняли голову цього костюма, всі були здивовані, побачивши його там. А сам Іраклі поділився своїми враженнями від виступу на сцені цього проекту.

Фото Іраклі Макацарія
Фото Іраклі Макацарія

"Перед вами людина, яка ніколи не співала навіть в караоке, але набрався хоробрості і нахабства вийти на сцену перед мільйонами телеглядачів. Ще й в спідниці 😂 😂 і настав той момент, коли я можу показати не тільки волохаті ноги, але і справжнє обличчя сома 😎 і так, я знаю, що для багатьох це буде шоком 😁. Також як і для мене було несподіваним власне рішення взяти участь у цьому проекті. Загалом, про свої емоції я вам розповім в наступному пості. Діліться, хто у мене дізнався 😎", - написав грузинський "мачо" у своїй публікації.

Шанувальники колишнього героя шоу "Холостяк" відреагували на його нову публікацію.

"Я дізналася відразу по ногах ! 😃 😃 😃 😃", "Браво 👏 👏 👏 я в шоці . Просто шикарний і співав на рівні, просто захват!!!", - написали фоловери Іраклі.

Коментарі зі сторінки Іраклі Макацарія в Instagram
Коментарі зі сторінки Іраклі Макацарія в Instagram

Нагадаємо, що український бізнесмен Іраклі Макацарія опинився в улюбленцях ведучої Маші Єфросиніної.

Як раніше повідомляв портал "Українці", екс-холостяк Микита Добринін записав важливе відеозвернення з лікарні.

Також портал "Українці" писав, що герой шоу "Холостяк" Михайло Заливако розчулив мережу новим знімком.