Популярна українська телеведуча, дружина нардепа Віктора Медведчука Оксана Марченко розмістила відеоролик у соціальній мережі. Вона звернулася до публіки і розповіла цікаву історію.

Відповідну публікацію Оксана Марченко оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

"Доброго ранку, друзі! Навіть книги не приходять в моє життя випадково. Зараз читаю г. Померанця "Записки гидкого каченяти". Не те, щоб я не рекомендувала її читати, - навпаки. Але це читання, як лекції в університеті, вимагає від мене максимальної концентрації і конспектування...", - підписала відеоролик чарівна телеведуча.

Крім цього, Оксана написала невеликий уривок з книги автора, якого вона зараз читає.

""Справжня любов, яка прийшла потім... була глибше, до рівня, на якому вже немає обману. Чим більше дізнаєшся людини, тим більше його любиш. Любов, якщо це досконала любов, не може не бути повною, досконалою істиною. Вона править світами. Сам Бог - Любов. А закоханість може бути чим завгодно: початком любові, заміною любові, супутником любові - заповненням порожнечі, паперовими грошима, які на завтра втрачають ціну... Любов веде в глибину особистості, і якщо це глибина справжня, то на все життя. Хіба сама особистість змінить собі? А закоханість тільки вабить вічним. Над клятвами закоханих сміються боги..."", - поділилася телезірка.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

Нагадаємо, що популярна українська телеведуча Оксана Марченко розповіла неймовірну історію.

Як раніше повідомляв портал "Українці, відома Оксана Марченко звернулася до аудиторії.

Також портал "Українці" писав, що телезірка Оксана Марченко взяла інтерв'ю у злочинця.