Старша дочка найскандальнішої і епатажної артистки в українському шоу-бізнесі, "суперблондинки", знаменитої співачки Олі Полякової Маша поділилася відеолентою в соціальній мережі. Вона показала свою дорогу сумку і близьких друзів.

Відповідний відеоролик Маша Полякова оприлюднила у своєму акаунті в Instagram у розділі Stories.

Фото Маші Полякової
Фото Маші Полякової

Відомо, що зовсім недавно дочка української зірки відзначала свій 16-тирічний день народження. Маша - дуже активний користувач у соціальній мережі, на її сторінку підписано майже 2 сотні тисяч осіб. Вона практично кожен день ділиться різноманітними публікаціями зі своєю участю.

Сторіз Маші Полякової
Сторіз Маші Полякової

Цього разу популярна дівчинка показала відеоролик зі своїми друзями. Юні хлопчики і дівчатка стояли під під'їздом і радісно кричали і стрибали. Один з друзів взяв сумку Марії, щоб показати її українцям.

"Я тепер не один з сумкою Луї Віттон. Як так? Що ти робиш? Опа, сумка за 3 або 4 тисячі доларів", - кричав хлопчик, знімаючи Машу на камеру телефону.

Сторіз Маші Полякової
Сторіз Маші Полякової

Крім цього, дочка Олі Полякової поділилася відеофайлом, на якому вона стоїть перед дзеркалом зі своїм другом. Юні діти знімали себе перед дзеркалом і оцінювали свій вигляд за 10-ти шкалою.

Варто відзначити, що молоді люди - дуже веселі. Вони - явно близькі один з одним і з задоволенням проводять спільне дозвілля.

Сторіз Маші Полякової
Сторіз Маші Полякової

Нагадаємо, що скандальна співачка Оля Полякова показала публіці таланти своєї старшої дочки.

Як раніше повідомляв портал "Українці, дочка відомої артистки Олі Полякової показала, скільки вона заробляє.

Також портал "Українці" писав, що 16-тирічна дочка Олі Полякової вирішила дізнатися, наскільки добре її знають фоловери.