Відомий російський і радянський композитор, талановитий співак і продюсер, умілий піаніст, народний артист РФ і України Ігор Крутой показав атмосферне відео. Музикант продемонстрував відео з дня народження своєї сестри Алли і поділився своїми враженнями від вечора.

Відповідне відео Ігор Крутой опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Популярний музикант вирішив показати, як вони відзначили день народження його улюбленої сестри Алли. Він поділився атмосферним відео, щоб показати і ще раз зануритися в те класне середовище.

"Після Дня народження Аллочки залишився прекрасний післясмак і, переглядаючи нехай навіть не дуже хорошої якості кадри, поринаєш в класну атмосферу загальної дружби і любові... Причому, вирахувати і, тим більше, організувати таку атмосферу неможливо, все залежить від того, наскільки гості кайфують від спілкування один з одним, як ставляться до іменинниці і, взагалі, наскільки вміють і хочуть бути щасливими... Мені здалося, що два дні тому на ДР Алли все це вдалося, і у нас з вами є можливість ще раз зануритися в ту прекрасну атмосферу... А як вам танець мого сина зі своєю улюбленою тітонькою? А як вам взагалі цей танцювальний дурдом, дуже нагадує дитячий садок для дорослих? Гуляти так гуляти!!!", - написав Ігор Крутой у своїй публікації.

Фолловери відомого композитора залишили під його публікацією безліч коментарів.

"Яке дивовижне свято, прекрасні душевні пісні, щастя і добра!💕 🙌 🙌 🙌", "Ігор Якович біла краватка вам дуже йде.... З днем народження Аллу👏 👏 👏 👏", "свято вдалося! Відмінного відпочинку! Натхнення і море позитиву❤️🤗 👍 🏻", - написали підписники Ігоря Крутого.

Коментарі зі сторінки Ігоря Крутого в Instagram
Коментарі зі сторінки Ігоря Крутого в Instagram

Коментарі зі сторінки Ігоря Крутого в Instagram
Коментарі зі сторінки Ігоря Крутого в Instagram

Нагадаємо, що талановитий композитор Ігор Крутой показав ефектне відео зі своєї фотосесії.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий музикант Ігор Крутой показав, як він вміло справляється з піаніно.

Також портал "Українці" писав, що російський артист Ігор Крутой розповів про нелегку долю Валерія Леонтьєва.