Популярний радянський і російський естрадний співак, талановитий музикант, композитор, а також аранжувальник Володимир Пресняков показав домашнє відео. Артист зняв відео того, як вони з його молодою дружиною Наталією Подольською готують на кухні млинці до свята Масляної.

Відповідне відео Володимир Пресняков опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Відомий музикант показав, як вони з дружиною щасливо і разом готують смачні млинці до свята. Вони обидва знаходяться на кухні і в хорошому настрої разом проводять час. Володимир розповів про те, який рецепт використовує його дружина Наталія Подольська.

"Зізнаюся чесно, я просто обожнюю, коли Туся готує! У неї багато сімейних рецептів, від яких ми з темою ну просто балдеєм. А вже Масляна - так взагалі улюблене гастрономічне свято! Рецептів млинців-мільйон, а цього разу ми придумали свій — десертний. Спечіть побільше млинчиків, намажте кожен Nutella і посипте горішками, у нас був фундук. Спасибі, Туся! ❤️Це було дуже смачно! До речі, цим рецептом млинців вже більше 1000 років. Господині загадували бажання, коли перевертали млинець", - написав Володимир Пресняков під домашнім відео.

Підписники російського музиканта залишили під його новим відеороликом домашнього характеру безліч коментарів.

"Щось ви псуєтеся хлопці... не перший рекламний проект. Шкода і вас не пощадило", "а чому в тарілці готові млинці?", "Млинці у вас звичайно різні) смажили одне, а на столі інше).Навіть покурити корисніше, ніж Нутеллу їсти😄", - написали фоловери співака.

Коментарі зі сторінки Володимира Преснякова в Instagram
Коментарі зі сторінки Володимира Преснякова в Instagram

Коментарі зі сторінки Володимира Преснякова в Instagram
Коментарі зі сторінки Володимира Преснякова в Instagram

Нагадаємо, що знаменитий співак Леонід Агутін звернувся до всіх жінок з важливими словами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий артист Стас П'єха відправився на свій концерт.

Також портал "Українці" писав, що російський композитор Ігор Ніколаєв показав фото з Примадонною Аллою Пугачовою.