Популярна українська актриса, телезірка, зірка найромантичнішого реаліті-шоу "Холостячка", переможниця на "Танцях з зірками" Ксенія Мішина показала відеоролик у соціальній мережі. Вона постала перед публікою в закордонному аеропорту і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина розмістила в своєму акаунті в Instagram в розділі Stories.

Сторіз Ксенії Мішиної
Сторіз Ксенії Мішиної

Українська знаменитість показала перед аудиторією в щоденному вигляді - чорні штани, блакитна куртка і захисна маска. Вона зняла себе на камеру телефону, щоб звернеться до української публіки і показати порожній аеропорт за кордоном.

Сторіз Ксенії Мішиної
Сторіз Ксенії Мішиної

"Ви коли-небудь були в порожньому аеропорту? Загребський аеропорт, я одна. Це як у фільмі, коли всі пропали. Загалом, досить цікава ситуація відбувається, в загребському аеропорту. Подивилися мій паспорт, протерли руки, склали всі речі в ящик, протерли ящик. Дистанція між нечисленними людьми - два метри. Загалом COVID тут наводить порядки", - звернулася до аудиторії зірка.

Сторіз Ксенії Мішиної
Сторіз Ксенії Мішиної

Крім цього, Ксенія показала відеоролик де її зустрічає коханий чоловік. Можна побачити джип-лімузин білого кольору і Олександра Еллерта власною персоною, який подарував українській актрисі букет квітів і почав танцювати для коханої в лімузині.

Варто відзначити, що відносини між Ксенією і Олександром – дуже романтичні, вони практично завжди знаходяться поруч.

Сторіз Ксенії Мішиної
Сторіз Ксенії Мішиної

Нагадаємо, що топова українська актриса Ксенія Мішина пізнала неймовірну силу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Ксенія Мішина звернулася до українців.

Також портал "Українці" писав, що українська зірка Ксенія Мішина знялася в пікантному ролику.