Відомий ведучий на телебаченні і радіостанції України, екс-герой проекту "Холостяк" Микита Добринін поділився фотознімком в стильному образі. Він вирішив підбадьорити шанувальників і розповісти їм, що вони з усім впораються в житті, навіть якщо щось не виходить.

Відповідну публікацію Микита Добринін розмістив у своєму профілі в Instagram.

Популярний ведучий вирішив підтримати своїх шанувальників, написавши цілий пост з важливими словами. Він прикріпив фото, на якому він стоїть посеред вулиці в світлих штанях, білому Худі і темному пальто.

Фото Микити Добриніна
Фото Микити Добриніна

"У вашому житті були ситуації, з якими, як ви думали, ви не впораєтеся. І все ж ви впоралися. У Вашому житті були проблеми, які ви думали, що ви не вирішите. І все ж ви їх вирішили. У Вашому житті були втрати, які, як ви думали, ви не переживете. І все ж ви пережили. Ви тут сьогодні, сильніше, розумніше, з великим досвідом і знаннями в результаті цього всього. Хоча дорога була нелегкою, ви успішно пройшли по ній. Звичайно, складності чекають вас і попереду, і, може бути, зараз ви проходите через важкий етап життя", - написав Микита у своєму пості.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Він порадив іноді озиратися назад, щоб згадувати ті моменти, коли все вийшло. І найімовірніше, що можна зрозуміти, що немає причин сумніватися в собі.

"Адже які б виклики не кидала вам життя, ви їх вирішували. І тепер найважливіше - ви впораєтеся", - написав Микита Добринін.

Нагадаємо, що український ведучий Микита Добринін показав спеціальний додаток для майбутньої дитини.

Як раніше повідомляв портал "Українці", ведучий Микита Добринін показав зворушливе фото з вагітною Дашею Квітковою.

Також портал "Українці" писав, що колишній "Холостяк" Микита Добринін розповів про діагностику для організму.