Знаменита українська актриса, справжня телезірка, колишня "Холостячка", переможниця на танцювальному шоу "Танці з зірками" Ксенія Мішина порадувала публіку постом у соцмережі. Вона показала свій ніжний образ і звернулася до фоловерів.

Відповідний пост Ксенія Мішина оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Під своїм знімком популярна дівчина написала звернення до публіки. Вона заговорила на філософську тему про слова, розповівши про те, що вони означають для суспільства.

"Спочатку було слово... Як багато в цій фразі. Все. Слово-так просто і так фундаментально. Слова зберігають знання, слова виявляють те, що не видно, слова несуть силу. Можуть поранити, а можуть наситити. Можуть вбивати, а можуть зцілювати.Слова, тільки здаються просто звуками, ніж те невловимим і дуже простим. Так ми до них часто і ставимося, як до того, що легко можна виправити. І шкільне "слово не горобець" так і лежить у нас в душі пережитком минулого. Але настає якийсь момент, коли раптом розумієш, усвідомлюєш СИЛУ. Говорити, розмовляти, промовляти все. Говорити і очищатися, говорити і лікувати душу, свою і близької людини. Якщо кожен раз вчасно подумати "а навіщо я це зараз говорю або хочу сказати?" можна багато виправити, багато чого можна не допустити. Можна один одного зцілювати словом, навіть коли складно. Давайте завжди будемо так, а?!", - підписала фотографію українська актриса.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Нагадаємо, що українська актриса Ксенія Мішина знялася в рекламі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Ксенія Мішина звернулася до публіки прямо з ліжка.

Також портал "Українці" писав, що українська зірка Ксенія Мішина показала, як вона проводить дозвілля з близькими людьми.