Відома українська телеведуча, дружина народного депутата Віктора Медведчука, чарівна Оксана Марченко заворожила публіку шикарним відеороликом у своєму акаунті в соцмережі. Вона показала свій новий проект і розповіла цікаву історію.

Відповідний пост Оксана Марченко оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Доброго ранку, друзі! Я починаю свою паломницьку подорож з однієї з найбільших святинь Православ'я-Києво-Печерської Лаври! Цей фільм двосерійний, хоча про Лавру можна говорити нескінченно - так нескінченні історії її святих, історії зцілень і чудес у живущих зараз... Але головне, якщо ви знайдете свої відповіді на складні питання... Тільки не поспішайте з висновками: у нас довгий шлях. Отже, 1 серія на моєму YouTube-каналі-посилання в шапці профілю.# ОксанаМарченко#паломниця", - підписала відеоролик українська знаменитість.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

Численні підписники української телезірки залишають незліченну кількість під кожним постом своєї улюблениці, і цей – не став винятком.

"З прем'єрою Оксана, Ви так цього чекали", "бережи тебе Господь 🙏 🏻 нехай у нашої паломниці буде довгий і успішний шлях😇", "спасибі, що діліться своїм досвідом і знаннями🙏 🏻", "вітаю Вас, Ви приклад для мене😍", "з прим'єрою🙌. Оксана Михайлівна👏", "дуже цікавий і пізнавальний проект", - залишають коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Нагадаємо, що Українська телезірка Оксана Марченко показала публіці скандальну розмову.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна телеведуча Оксана Марченко розповіла фанатам історії зі свого життя.

Також портал "Українці" писав, що українська зірка Оксана Марченко в терміновому порядку звернулася до публіки.