Знаменита українська телеведуча, колишня учасниця танцювального шоу "Танці з зірками", чарівна і позитивна Леся Нікітюк зачарувала публіку постом у соціальній мережі. Вона показалася в пікантному вигляді в домашній обстановці.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Успішна телезірка - дуже популярна і активна користувачка в соціальній мережі. На її сторінку підписано більше 3.5 мільйонів чоловік. Чарівна телеведуча щодня радує аудиторію різноманітними постами.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

Для фоловерів не секрет, що знаменитість завжди знайде час, щоб поспілкуватися зі своїми фанатами. Леся на постійній основі публікує відеозвернення в розділі Stories, де показує своє дозвілля або розповідає цікаві новини про себе.

Цього разу весела зірка показала аудиторії відвертий знімок. Вона одягнена в боді чорного кольору і стоїть перед дзеркалом, щоб показати свої соковиті форми. Варто відзначити, що на кадрі помітно маленьку собачку, яка дивиться на свою господиню.

"Фото на паспорт😁", - підписала знімок телеведуча.

Багатомільйонні фоловери української телезірки активно залишають відгуки під кожним постом своєї улюблениці, і цей - не став винятком.

"Паспорт камасутри", "Супер на заміну фото 25 років) 🔥", "Ух мужики Рафіку завидують😍", "Рафіку, мабуть, ракурс дуже навіть подобається", "Принцеса😍", "Рафік думав, шо він вже всьо бачив, а нє...ракурс", "Не можу відвести погляду від цуцика, який не може відвести очей від Вас 😂", "Так скрутило,що більше підійде на пенсійне", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Нагадаємо, що знаменита Леся Нікітюк у леопардовому вбранні звернулася до фанатів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Українська телезірка Леся Нікітюк вирушила на зйомки нового шоу.