Известная украинская артистка Alyona Alyona поделилась постом в социальной сети. Она показалась с парнем в интересном месте.

Соответствующий пост Alyona Alyona разместила на своей странице в Instagram.

"Він з нами! Досі пам‘ятаю свій перший сольник на майже 2000 людей. Їхня енергія, фідбек та тепло завжди залишаться зі мною. Для нашої команди це було велике досягнення, яким пишаємось. Наступний крок — на сольний концерт @kalush.official цього року в столиці прийшло ≈3000 людей. Я назавжди запам‘ятаю ці вогняні очі людей та голоси в унісон. Я впевнена, на перший сольник цього артиста прийде 5000+ людей. В його піснях душа, в його словах вся сіль українського народу. Щиро вірю в нього! Пишаюсь тим, що @skofka.ua став 3 учасником нашого лейблу. Мені та йому буде приємно, якщо ви зайдете на його сторінку та заціните творчість Вови. Його пісні зачеплять вас, ваших дітей, друзів. А, мабуть, і вже зачепили! Його фіти з Калушем вже збирають мільйони переглядів на YouTube. Його треки вже лунають на всіх радіостанціях", - обратилась к украинцам звезда.

Фото Alyona Alyona
Фото Alyona Alyona

Аудитория, подписанная на страницу реперши, не прошла мимо публикации Алены и оставила немало отзывов.

"Блін, софка звучить як сектор газа по українськи", "Дуже дякуююююю !!! І за купу дєльних порад !", "Думаю,про Скофку вже всі почули! Бо це ті пісні,яких так не вистачало українцям", "Сірник то любов", - оставляют комментарии пользователи соцсети.

Комментарии на пост Алена Алена в Instagram
Комментарии на пост Алена Алена в Instagram

Напомним, что Алена Алена удивила публику неожиданным треком.