Українська реперша Alyona Alyona поділилася новим постом у соціальній мережі. Вона анонсувала свій новий трек і звернулася до українців.

Відповідну публікацію Alyona Alyona оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"За останні роки в Україні та сусідніх країнах відбувалося багато рухів. Те, як влада ставиться до цього, як поліція поводять себе з протестуючими, надихнуло мене написати такий трек. Як мінімум, багато людей з мого оточення були учасниками цих протестних рухів і, як максимум, мені також не байдуже те, що відбувається", - підписала публікацію українська артистка.

Крім цього, Олена написала про те, що музика - це мова, якою вона висловлює свої емоції.

Алена Алена
Алена Алена

"Музика — це та мова, якою я вмію спілкуватися, так я виражаю свої почуття і думки. Я довго не випускала цей трек, але після знайомства з українськими активістами віришила дропнути його і присвятити саме тим, хто постраждав під час протестних рухів, а також тим, хто знаходиться за ґратами, хоча має бути на волі. Віправляйте це відео своїм друзям, та захищайте свою думку разом! Волю Молодим", - продовжила реперша.

Alyona Alyona
Alyona Alyona

Публіка, підписана на сторінку зірки, не пройшла повз і написала чимало відгуків під відео.

"Той, хто каже, що музика поза політикою, хоче заткнути їй рота", "Не лізь у це болото будь ласка, роби музику спасибі", - пишуть коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Альона в Instagram
Коментарі на пост Альона в Instagram

Коментарі на пост Альона в Instagram
Коментарі на пост Альона в Instagram

Нагадаємо, що Олена Олена поділилася своїми уподобаннями.