Легендарна українська співачка, переможниця на масштабному шоу "Євробачення", учасниця "Танців з зірками" Джамала здивувала публіку своїм відвертим постом у соцмережі. Вона показала свій новий образ і зробила несподіване звернення до українців.

Відповідну публікацію Джамала розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Як би я була не я Все життя від оточення ми постійно чуємо настанови правила тощо. В дитинстві: так дівчинка не ходить, так дівчинка не поводиться. Будь собою. Ні, не будь, будь кращою. Не будь занадто розумною, ніхто заміж не візьме. А до речі, вже саме час виходити заміж! А як же діти? Годинничок цокає! А коли ти нарешті почнеш робити музику для людей? А то все для себе і для себе. Ой, тобі тут тісно, тобі потрібно закордон! Підстрижись. Відрости. Погладшай. Схудни. Танцюй. Не танцюй. Коротше. Цей танець я присвячую всім, хто забув, що як би ви не були такими, якими ви є — все було б інакшим. На 100% не таким яскравим. Любіть себе і поважайте Більшість з вас вгадали, під яку пісню ми з @anton.nesterko будемо танцювати завтра на паркеті @tanci1plus1 07 на номер 7914, аби підтримати нас @alexandrporubaymykh", - підписала пост українська співачка.

Джамала
Джамала

Фанати Джамали не пройшли повз такого незвичайного поста від співачки. Вони написали безліч відгуків, щоб підтримати свою улюбленицю.

"Щось чудове завтра буде! Нехай ваш танець буде найкращим, як завжди", "Красивейно", - пишуть відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Джамали в Instagram
Коментарі на пост Джамали в Instagram

Нагадаємо, що Джамала зачарувала українців шикарним танцем на великому шоу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Джамала і Олександра Зарицька показали, наскільки вони близькі один одному.