Українська артистка, переможниця масштабного проекту "Євробачення", учасниця танцювального проекту "Танці з зірками" Джамала поділилася зворушливим постом у соцмережі. Вона показала учасників танцювального шоу і звернулася до українців.

Відповідну публікацію Джамала розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Про дружбу в @tanci1plus1 насправді, переймаєшся абсолютно до всіх. Немає часу на чвари ми всі тааааак зайняті однією великою справою-зробити класно свій номер. Цей здоровий егоїзм в проекті дозволяє працювати і дружити на максимум. Цікава для мене історія. Повторюю знову і знову, взагалі недооцінювала всю складність проекту. Я присвячую йому не просто шматочок свого часу, а абсолютно всю себе. Щоб підтримати нас з @anton.nesterko-відправляйте під час ефіру 07 на номер 7914. До зустрічі на паркеті! P. S. Якщо не встигла зробити фото з усіма, це тільки тому, що всі зайняті", - підписала публікацію українська співачка.

Фото Казка
Фото Казка

Публіка, підписана на сторінку зірки, не змусила себе довго чекати і почала коментувати публікацію артистки.

"Одна сім'я", "Ви шикарна в будь-якому образі", "Джа,розслабся трохи,видно що ти напруга від сильного старання і від цього руху скутіше на виступі, ніж на презентації.Пооучи кайф і ми теж його отримаємо, а то я бачачи твої старання, сама вся напружуюся!!", - пишуть коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Джамала в Instagram
Коментарі на пост Джамала в Instagram

Коментарі на пост Джамала в Instagram
Коментарі на пост Джамала в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", схудла Джамала розповіла, в чому секрет щастя.