Українська артистка, талановита співачка Злата Огневич поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Вона звернулася до українців і дала цінну пораду.

Відповідну публікацію Злата Огневич оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"#ПорадаДня сьогодні фразою: "я вмію красиво співати", - вже нікого не здивуєш ))в ідеалі: потрібно вміти складати свою музику або ж ( хоча б 😎) бути залученим в процес створення пісень і контенту на максимум! А ще: володіти такою кількістю знань, які дозволять чітко розуміти: "чого я хочу" і тримати свою лінію! Розбиратися в трендах, тенденціях ( зайвим не буде ). Я зараз не маю на увазі, що кожен повинен поголовно стати тіктокером 😂 хоча, цей майданчик також необхідно розвивати. Коротше кажучи, вчитися 24/7, бути відкритим до всього нового і постійно досліджувати 🙌 🏾 саме щира зацікавленість в процесі і принесе нові знання, а також - купу інсайтів!", - звернулася до аудиторії українська зірка.

Крім цього, Злата дала дуже цінну пораду для людей, які збираються домогтися чого-небудь.

"Важливо завжди залишати місце експериментам, сміливості. У творчості-саме так 🔥 а в шоу-бізнесі ще й вміння боротися, я б навіть сказала-вміння "вигризати" те, що потрібно саме тобі!", - поділилася українська співачка.

Фото Злати Огневич
Фото Злати Огневич

Передплатники не змусили себе чекати і залишили чимало відгуків під постом знаменитості.

"Супер!👍 👍", "Злата ви неймовірна співачка, я спостерігала за вами в шоу маска ,для мене ви відкрилися з іншого боку ,я вірю що ваш хіт ще попереду, віру в вас😍❤️❤️❤️❤️", - залишають коментарі фоловери української співачки.

Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram
Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram

Нагадаємо, що успішна артистка Злата Огневич показала свої шикарні виступи.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна співачка Злата Огневич звернулася до хейтерів.

Також портал "Українці" писав, що знаменита виконавиця Злата Огневич потішила публіку відвертими кадрами.