Успішна і чарівна українська співачка, талановита Злата Огневич оприлюднила пост у соціальній мережі. Вона показалася в щоденному вигляді і звернулася до публіки з важливою заявою.

Відповідну публікацію Злата Огневич опублікувала у своєму акаунті в Instagram.

"️️❗️Для всіх, кому ( чогось ) не дає спокій моє декольте й інші принади: Отже. Жінка- це не сексуаальний об’єкт, а в першу чергу- особистість. В нашій країні жінкам постійно треба виборювати місце під сонцем, проявляти силу характера, при цьому бути люблячою мамою, коханою, а для когось- музою. Я вважаю, ми нікому й нічого не винні. Всі ці обмеження, настанови, які декларувалися роками- тільки заганяють в рамки і породжують ще більше комплексів серед жінок. Ми такі, які є. Коли щодня збираємось на роботу, виховуємо дітей або розвиваємо власний бізнес. Бути жінкою- це Дар і я щодня дякую за це 🙌🏾 #ZlataOgnevich #ZOteam #МоєТілоМоєДіло photo @malkina.art style @robeen.stylist", - підписала пост українська артистка.

Численні фанати, підписані на сторінку знаменитості, не змусили себе довго чекати і залишили чимало відгуків під знімком співачки.

"Ви все правильно кажете) завжди буде так: хтось заздрить, хтось мотивує) все дуже просто в цій ситуації, багато людей заздрить, що ви така гарна та успішна дівчина) ви правильно сформулювали свої думки) ви неймовірно гарна ❤️ дякую вас ще раз, за красиве та неймовірне виконання гімну🙏🙏❤️", - коментують публікацію користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram
Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram

Нагадаємо, що українська артистка Злата Огневич потішила публіку відвертими кадрами.

Як раніше повідомляв портал "Українці, Злата Огневич показала фотосесію з Одеси.

Також портал "Українці" писав, що чарівна співачка Злата Огневич показала останній писк моди.