Знаменитий співак, російський і радянський актор театру і кіно, народний артист РРФСР, справжня легенда Михайло Боярський поділився зворушливим постом у своєму профілі в соціальній мережі. Він згадав про знамениту актрису і співачку Людмилу Гурченко і показав яскраву фотографію разом з нею.

Відповідну фотографію Михайло Боярський опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Популярний артист вирішив згадати свого близького друга, знамениту артистку Людмилу Гурченко. Він написав зворушливі слова на адресу співачки, якої, на жаль, вже немає на цьому світі. Також Боярський показав фото, на якому він сидить за столом навпроти Людмили Гурченко.

Скріншот зі сторінки Михайла Боярського в Instagram
Скріншот зі сторінки Михайла Боярського в Instagram

"Вона занадто чудова людина. Мені пощастило, що я досить довго був пов'язаний з нею творчими узами. Про неї у мене тільки найсвітліші спогади... При своєму величезному таланті так і не була по справжньому щаслива в сімейному житті. Все життя Людмила Марківна мучилася. Мені здається, що її помилкою було те, що вона не створила міцної сім'ї, а вибирала завжди роботу. Але хіба ж є така професія, більш цікава, ніж сім'я? Нікому з її чоловіків так і не вдалося приборкати "дикого мустанга", яким без сумніву була Людмила Гурченко", - підписав знімок Михайло Боярський.

Фото Михайла Боярського
Фото Михайла Боярського

За словами артиста, Гурченко була дуже незвичайною жінкою і приголомшливою актрисою, яка мала яскраве творче життя.

Нагадаємо, що відомий російський актор Михайло Боярський проклинає свою дружину.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменитий радянський актор і співак Михайло Боярський гостро відчуває свою старість.

Також портал "Українці" писав, що дочка Михайла Боярського згадав свій перший досвід в акторській професії.