Відома українська співачка, актриса і телеведуча, дизайнер одягу і колишня солістка жіночого колективу "Віа Гра" Анна Седокова показала стильну фотографію. Популярна артистка розповіла про те, чому вона навчилася в останній місяць, і дала важливі Поради для фанатів.

Відповідну публікацію Анна Седокова розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Популярна артистка зробила фотографію в дзеркалі, надівши стильний капелюшок і кофту під стильну сорочку в клітку. Анна Седокова розповіла про те, що вона змогла почерпнути За останній місяць.

Фото Анни Сєдокової
Фото Анни Сєдокової

"Чому мене навчив останній місяць? Прості інсайти одного зі складних періодів у житті: 1. Робити.Просто роби. Якщо ти придумав, але не доробив, це завтра зробимо інший. І краще, ніж ти. Доопрацюєш в процесі. 2. Найпотрібніше ліки-заспокійливе. Узбагойся і роби. 3. Захоплюйся успіхами інших людей і нехай стануть вони твоїми. 4. Якщо хочеш, щоб вийшло завтра. Починай сьогодні. 5. Раніше вставай і це вирішить половину твоїх проблем. За статистикою (моєї особистої) за 2 години, вкрадені вранці у сну, я виробляю більше корисних дій, ніж в цілому за день. 6.Не можна поєднувати всі крему і марки для обличчя поспіль. У догляді за собою повинна бути чітка система. Сьогодні одним, а завтра іншим, після завтра знову тим же прокатує в 18 і то не завжди. 7. У кого є розацеа або з'являються почервоніння на обличчі, тому категоричний заборонено пити червоне вино 😢 це воно так впливає", - написала Анна Седокова у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Анни Сєдокової в Instagram
Скріншот зі сторінки Анни Сєдокової в Instagram

За словами української співачки і телеведучої, весна обов'язково прийде, потрібно лише поглянути у вікно.

"Доповниш мій текст своїми інсайтами? Напиши в коментарях будь ласка, що ти усвідомив / а або зрозумів останнім часом. Твої правила життя👇 🏻", - продовжила співачка.

Нагадаємо, що популярна українська співачка Анна Седокова розповіла про те, що таке сила волі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Анна Седокова поділилася ефектним відеороликом.

Також портал "Українці" писав, що відома співачка і актриса Анна Седокова влаштувала цікавий конкурс для фанатів.