Відома телеведуча, мандрівниця Жанна Бадоєва зачарувала публіку шикарними знімками в соціальній мережі. Вона показала свій гарний образ і розповіла про моду.

Відповідну публікацію Жанна Бадоєва оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Доброго ранку! я хотіла поговорити про моду! Зараз такий час, що бути стильною - поняття розмите!!!! Для мене головне індивідуальний стиль, свій, комфортний... це необов'язково модні і дорогі бренди. Якщо взуття, для мене, ще так, можна і стильну і брендову і дорогу, то в одязі повна свобода!!!!", - підписала публікацію телеведуча.

Крім цього, Жанна розповіла про свої речі, яким - понад 10 років.

"Мій леопардовий плащ - сукня, висить у мене вже років 10, а @stasya_khomerikigrankovskaya, яка його мені пошила каже, що років 15 тому))) але я його ніколи не одягну під класичну шпильку, а тільки з простою футболкою і під спортивне взуття)))) не змогла вибрати фото, тому дала вам на вибір))) а ви старі речі викидаєте, якщо вони вийшли з моди?", - поділилася мандрівниця.

Фото Жанни Бадоєвої
Фото Жанни Бадоєвої

Фоловери української телезірки досягли позначки майже в 2 мільйони чоловік. Вони з величезним задоволенням коментують кожен пост своєї улюблениці, і цей – не став винятком.

"Жанна, вам пора задуматися про проект про стиль і індивідуальність. Ви сама вже законодавиця моди!", "Леопард завжди в моді, головне контролювати його кількість і якість, а так само манеру поєднувати. 👏", "Одяг і взуття надягають, одягають людину. 😢 ", "Я теж тягаю речі по 5-10 років... Мода кожен раз кембэкится", "Смарагдовий плащ і червоні туфлі в останньому випуску ну дуууже вам йдуть!", "Це так!😍Взуття робить образ правильним!👏А плащ👍 🏻 👍 🏻 👍 🏻", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Нагадаємо, що українська телеведуча Жанна Бадоєва запросила на своє шоу.

Як раніше повідомляв портал "Українці, телезірка Жанна Бадоєва показала милий знімок.

Також портал "Українці" писав, що Жанна Бадоєва запросила в шикарне місто Франції.