Знаменита українська телеведуча, почесний посол ООН, ідейний натхненник, член журі гумористичного шоу "Ліга Сміху", чарівна Маша Єфросиніна зробила відверте звернення в соціальній мережі.

Відповідну публікацію Маша Єфросиніна оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Ось уже п'ять років, як щоранку я підходжу до дзеркала і починаю свій день з себе) кажу своєму відображенню, що я прекрасна! Часто у мене погано виходить собі повірити, адже в дзеркалі я бачу неідеальну груди, що стирчить після других пологів животик з великим шрамом, запалену від гриму шкіру, перші вікові ознаки, опухлі очі і пробивається сивину...",- підписала пост українська телезірка.

Крім цього, Маша написала про те, що вчиться любити себе і про те, як вона вдячна своїм фанатам, які її надихають.

"Але я обов'язково роблю одну важливу дію - всьому побаченому я посміхаюся! І досі вчуся любити себе безумовно..У ваших повідомленнях мені часто написано, що я надихаю вас! Сьогодні у мене прекрасна можливість зізнатися вам, що це ви надихаєте мене. У жіночому визнанні є особлива сила, потужна зцілююча енергія! Рівно така ж сила є і в ненависті-жінки, що живуть в нелюбові до себе-отруюються не тільки самі, вони відчувають необхідність труїти інших! І я знаю, що це у них не від хорошого життя...", - звернулася до аудиторії чарівна ведуча.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

Нагадаємо, що Українська телезірка Маша Єфросиніна торкнулася важливої теми і звернулася до публіки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита телеведуча Маша Єфросиніна розповіла, про що вона думає на весні.

Також портал "Українці" писав, що популярна Маша Єфросиніна звернулася до аудиторії.