Популярна українська актриса, талановита телеведуча Лілія Ребрик розмістила публікацію в своєму акаунті в соцмережі. Вона показалася в щоденному вигляді і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Лілія Ребрик оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Фото Лілії Ребрик
Фото Лілії Ребрик

"🌸ДАРУЮ ПОДАРУНКИ🌸Ви так щиро мені бажали здоров’я і оптимізму з гарним настроєм, що я просто переконана: все обов’язково здійсниться ❤️❤️❤️ Мені надсилають квіти, друзі передають їжу і всілякі приємні штучки, це так підбадьорює у такі нелегкі дні, адже початок весни у мене асоціюється з натхненням та гармонією, з красою навкруги і в душі… Коли, як не навесні, так хочеться нових перевтілень, досконалих образів і задоволення від них. Здається, що саме такі зміни у зовнішності підштовхнуть і наблизять до нових, крутих звершень...",- підписала знімок телезірка.

Крім цього, Лілія написала про свою улюблену косметику і вирішила зробити невеликий подарунок для жіночої аудиторії.

"Але радість і натхнення примножуються, коли їх з кимось розділити? 😊 То ж і я хочу з вами поділитись та подарувати вам набір догляду від Garnier @garnier_ua ,зокрема, і свою улюблену фарбу ❤️ Ви знаєте, я завжди обираю фарбу, формула якої збагачена олією оливи, живить волосся навіть під час фарбування та запобігає його пошкодженню. Мій улюблений відтінок: Color Naturals 111", - продовжила українська актриса.

Лілія Ребрик
Лілія Ребрик

Численні підписники української актриси не змусили себе чекати і почали залишати свої коментарі під публікацією знаменитості.

"Щоб всі люди світу забули про коронірус☺ 💞", "хотілося б почати свою невелику справу, тому що сидячи просто так в декреті, вже не цікаво)))🙌 👏 😍", - залишають відгуки фоловери чарівної телеведучої.

Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram
Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram

Нагадаємо, що Українська телезірка Лілія Ребрик звернулася до аудиторії.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна актриса Лілія Ребрик повідомила неприємну новину фанатам.

Також портал "Українці" писав, що популярна телеведуча Лілія Ребрик показала публіці свою дочку.