Успішна українська шоувумен, одна з найвпливовіших жінок, учасниця студії "Квартал-95" , а також голова гумористичного проекту "Жіночий Квартал" Олена Кравець порадувала шанувальників публікацією в своєму акаунті в соцмережі. Вона повідомила дуже приємну новину для мільйонів своїх шанувальників.

Відповідну відеоленту Олена Кравець розмістила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Популярна українська артистка відома кожній людині. Вона є не тільки талановитою актрисою, але і відмінною багатодітною матір'ю.

Не дивлячись на свої щільні графіки і численні репетиції, вона завжди знаходить час для своєї сім'ї.

Олена Кравець
Олена Кравець

Ні для кого не секрет, що Олена - сама родом з українського міста Кривий Ріг, куди вона і вирушила на дозвіллі. Відома телезірка постала перед аудиторією в щоденному образі в домашніх умовах, лежачи на ліжку в бежевому светрі.

Сторіз Олени Кравець
Сторіз Олени Кравець

"Хлопці, ну, як бачите, мене чарівний експрес примчав в місто мого народження, в місто сили. Так, я в Кривому Розі, продовжую займатися ремонтом батьків, вже вийшла на фінішну пряму і скоро розповім вам і покажу, вийшло дуже навіть симпатично. Так що спасибі вам за здогади", - звернулася до фоловерів зірка.

Сторіз Олени Кравець
Сторіз Олени Кравець

Крім цього, вона показала фанатам, чим вона займається, поки лежить в ліжку.

"Поки я валяюся, у мене тут - інтелектуальне спа", - сказала Олена і показала на телевізорі інтелектуальну гру "Що, де, коли?".

Нагадаємо, що Українська шоувумен Олена Кравець показала шанувальникам свого сина в красивому театрі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна актриса Олена Кравець розповіла, як привітати своїх близьких оригінальним способом.

Також портал "Українці" писав, що талановита гумористка Олена Кравець показала себе на великій сцені зі своїми колегами.