Украинская телеведущая, бывшая участница танцевального шоу "Танцы со звездами" Леся Никитюк разместила важный постом в социальной сети. Она обратилась к публике, чтобы заговорить о провайдерах в нашей стране.

Соответствующую публикацию Леся Никитюк обнародовала на своей странице в Instagram.

"Це важливий пост‼ Якби я 10 років тому виставила сторіс, що я не задоволена Інтернет провайдером, ніхто б на це не звернув увагу! Але зараз ситуація змінилася..Мене почули і знаєте чому? Тому що в мене багатомільйонна аудиторія‼ ‼ ‼ Хоча, я такий самий клієнт компанії як решта людей і маю звичайний пакет послуг! Шкода що в нашій країні, компанії з «проблемами» і «негативними відгуками», готові вирішувати щось, тільки для людей з декількома мільйонами підписників, тобто не міняти підхід до роботи в цілому, щоб тисячам людей було комфортно витрачати гроші за їх послуги, а просто надати цей комфорт « обраним» і проблеми як такої не стане….. Шановні лідери думок, давайте частіше висвітлювати проблеми сфери послуг! Якщо ми хоч трішечки зможемо її покращити, то ми вже в інстаграм сидимо не просто так", - подписала публикацию украинская телеведущая.

Многомиллионная аудитория, подписанная на страницу шутницы, не прошла мимо публикации Леси и оставила немало отзывов под ней.

Фото Леси Никитюк
Фото Леси Никитюк

"В общем, если какие-то проблемы, нужно обращаться к Лесе она все порешает", "Классная локация для фото", "А можна ще й з КИЇВСТАРОМ так як з вольой?)", - пишут отзывы пользователи социальной сети.

Комментарии на пост Леси Никитюк в Instagram
Комментарии на пост Леси Никитюк в Instagram

Напомним, что Леся Никитюк получила неприличное предложение от молодой певицы.