Украинская рэперша, успешная и популярная артистка Alyona Alyona поделилась откровенным снимком в соцсети. Она показала свое и тело и рассказала о своих желаниях.

Соответствующую публикацию Alyona Alyona обнародовала в своём аккаунте в Instagram.

"НЕ бійтеся своїх бажань Часто за нав’язаною оточенням думкою ми втрачаємо себе і свої "хочу". З дитинства нас цькують: "це погано!", "то не можна", "за це покарають!", "цього не роби!", "подумай, що скажуть люди!". Саме зараз час випустити назовні свої бажання Список моїх бажань (не дивуйтесь): • Весілля в Лас Вегасі! Не хочу мільйон гостей і традиційного застілля. Хочу просто вчотирьох підкорити на кабріолеті яскраве місто! • Стрибати на ліжку, поки воно не зламається. Бо ніколи не можна було. • Записати фіт з Емінемом. Тому що кумир. • Зайнятися коханням у невагомості. Тому що хочеться відчути - як це. • Нереально хочу обійняти панду. • Приїхати на рожевому кабріолеті до @coffee_is і не виходячи з автомобіля взяти Брю Орандж. Важливо! Не плутайте свої бажання і своїх демонів Закидуй цей пост до себе в сторіс та пиши своїх 5 бажань, про які навіть ніхто не здогадується", - подписала снимок звезда.

Фото Алены Алены
Фото Алены Алены

Многомиллионная аудитория, подписанная на страницу артистки, не прошла мимо публикации певицы и оставили немало комментариев.

"Хочу также фото", "Як там кажуть ? А точно закоти губу", "Блин реально крутая! Все мы чего-то хотим но всегда сдерживаем себя", - пишут отзывы юзеры соцсети.

Комментарии на пост Алена Алена в Instagram
Комментарии на пост Алена Алена в Instagram

Как ранее сообщал портал "Українці", украинская артистка Алена Алена рассказала, сколько она тратит денег.