Популярная украинская певица Злата Огневич поделилась шикарным видеороликом в соцсети. Она спела известную песню знаменитого украинского коллектива.

Соответствующую публикацию Злата Огневич обнародовала на своей странице в Instagram.

"Музична прем’єра та сюрприз для кіноманів! Рада представити кліп та кавер на хіт гурту Океан Ельзи "Той день", які створювалися спеціально для фільму "Пульс" (@pulse.movie). Стрічка розповідає про українську спортсменку Оксану Ботурчук, якій доведеться боротися за свою мрію. Ця натхненна історія з’явиться в кінотеатрах 22 липня. І я хочу подарувати два квитки одному з вас. Для цього потрібно: — бути підписаним на мою сторінку та сторінку @pulse.movie; — у коментарях під дописом позначити друга, з яким ви підете в кіно на «Пульс»; — поділитися цим дописом у сторіз. Переможця я визначу за допомогою сервісу RANDOM.ORG й оголошу в день прем’єри стрічки — 22 липня. Насолоджуйтесь новим треком і нехай пощастить у конкурсі! #ZlataOgnevich #Пульс #ТойДень #ОкеанЕльзи", - подписала видеоролик украинская звезда.

Многочисленная публика, которая подписанная на станицу Златы, активно следит за всеми публикациями талантливой певицы. Они не забыли о себе напомнить и оставили немало откликов под постом знаменитости.

Фото Златы Огневич
Фото Златы Огневич

"Клас! Вам личить ця пісня. І фільм мабуть чудовий вийшов", "Як класно вийшло а чи можна буде десь послухати просто кавер, щоб не перебивалось фразами із фільму?", "Вау! Супер! Все же в вашем исполнении,Злата,такая музыка звучит Особенно круто", "Ніжністю лунає пісня, Мов струмок дзвінкий в горах! Так полонить вона душу, Мов добро в чарівних снах!!!", "Дуже потужно! Ваш голос – шалена зброя!", - оставили комментарии пользователи соцсети.

Комментарии на пост Златы Огневич в Instagram
Комментарии на пост Златы Огневич в Instagram

Комментарии на пост Златы Огневич в Instagram
Комментарии на пост Златы Огневич в Instagram