Украинская рэперша Алена Алена поделилась интересным постом в соцсети. Она показалась во дворе в одном купальнике и обратилась к публике.

Соответствующую публикацию Алена Алена разместила на своей странице в Instagram.

"Коли відпустка коштує як новий айфон — я чую галас. А як відпочити дешево? Можна відпочивати так як на фото, або взяти квиток на літак з @aviasales_ua Як відпочити в місті, але як на морі Транспорт — під час домашьного відпочинку по місту пересуваємося виключно на рикші… імпровізованій рикші… По місту їздить мільйон кур'єрів, тому пропажу одного ніхто не помітить. Як варіант, можна підкупити його чайовими за доставку вашої краси на гідропарк. Житло — на відпочинку житлом виступає готель. Щоб створити атмосферу готелю у себе вдома не вистачає тільки наявності покоївки. Виходимо з ситуації: Вішаємо на двері табличку "Need Cleaning" і дзвонимо у двері сусідки з проханням навести порядок у вашій квартирі. Даємо їй 1 долар. Якщо буде обурюватися, вдаємо що не розуміємо її мови. Також можна удати, що телефонуєте адміністратору. Море та пісок — важливі елементи для того, щоб відчути відпочинок. Але у нас економпропозиція, беремо тільки пісок. Шукаємо найближчий дитячий майданчик. У найкрасивішому купальнику розкладаємо всі пляжні атрибути, роздаємо діткам шоколад і просимо імітувати звуки чайок. Звичайно, можна дотримуватися цих порад, відпочиваючи в місті, але можна скористатися способом про якій знають не всі — можна легко, зручно і головне дешево взяти квитки на літак з @aviasales_ua і прекрасно відпочити за кордоном", - подписала публикацию украинская певица.

Фото Алена Алена
Фото Алена Алена

Фолловеры Алены на обделили вниманием пост и ставили свои отклики.

"Мощно", "Діти з майданчику чомусь порозбігались", "@s_sternenko Альона рекламує російську компанію, яка на свому російському сайті продає квитки до Криму.", - пишут отзывы юзеры соцсети.

Комментарии на пост Алены Алены в Instagram
Комментарии на пост Алены Алены в Instagram

Комментарии на пост Алены Алены в Instagram
Комментарии на пост Алены Алены в Instagram

Как ранее сообщал портал "Українці", певица Алена Алена поделилась откровенным снимком.