На своїй однокурсниці по Канівському училищу Таїсії Сватко, яку усі знають, як його незмінну вродливу бек-вокалістку Таюне.

Про пишне весілля пари в селі розповідають охоче і з присмаком ностальгії: ««Ооо, то всі були там. Душ двісті. Вони на два села гуляли і було дуже гарно, шишки, коровай!», - поділилася враженнями односельчанка співака.

Але найголовніша сенсація від односельців зірки – вони кажуть що у Олега Винника та Таїсії Сватко у 2004 році народився син Юліан. Тоді пара якраз мешкала в Німеччині. Утім, у селі бачили як Винник з дружиною та малим періодично приїжджали до України, погостювати до бабусі в село. Кажуть, що Юліан і зараз мешкає в Європі: «Хлопець в Німеччині, займається спортом. Гарна в них сім’я. Як був маленький, я пам’ятаю, як вели його за ручку з Таїсією, це вони були зовсім молоді люди, які тільки ставали на творчий шлях.»

Олег Винник і горила
Олег Винник і горила

Володимир Байкін – викладач Винника з канівського коледжу культури та мистецтв розповів про історію кохання співака з його дружиною: «Я викладав делегування і на нього ходив Олег разом з Таїсією- Таюне. Там вони і познайомилися. І так вони з першого курсу разом.»

Сам же Винник категорично не бажає говорити про особисте життя. Він не дає відвертих інтерв’ю та підтримує свій таємничий імідж. Таку позицію співака прокоментувала психолог Олена Шершньова: «Мені шкода психіку хлопчика. Адже його батьки транслюють: ми тебе приховуємо – ми тебе соромимося. Дитина може робити різні висновки.», - зауважила Олена.