Анджеліна Джолі показала, що вона «завжди обережна» і слідує правилам поводження зі зброєю на знімальному майданчику після нещасного випадку зі смертельними наслідками при стрільбі Алека Болдуіна на знімальному майданчику його фільму «іржа».

46-річна актриса по новому глянула на трагедію після того, як 63-річному акторові дали заряджений пістолет, з якого він застрелив оператора Галину Хатчінс, а також поранив режисера Джоеля Соуза.

Анджеліна Джолі
Анджеліна Джолі

Анджеліна, яка багато разів працювала зі зброєю на знімальному майданчику як актор і режисер, сказала, що до певних процедур потрібно ставитися дуже серйозно, відповідаючи на питання про трагедію під час недавнього інтерв'ю The Times.

"Я не можу уявити, через що проходять ці сім'ї. На даний момент горе і трагедія цього нещасного випадку вельми приголомшливі. Я завжди була дуже обережна, тому що мені доводилося багато працювати зі зброєю. У тому, як я працювала або перевіряла, коли я режисирую, є певні процедури. Ви повинні поставитися до цього дуже серйозно", – сказала зірка"вічних".

У багатьох бойових ролях Анджеліна незліченну кількість разів використовувала зброю, в тому числі її ролі в "Розкрадачці гробниць", "Містер і місіс Сміт" і "Солт".