Популярна українська телеведуча Леся Нікітюк поділилася унікальними знімками в соціальній мережі. Вона показала фотографії будинку, де раніше жила з бабусею і дідусем.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Нарешті я здійснила подорож в минуле... Минуле, яке я ніколи не забуду.. с. Великий Скнит - тут жили мої дідусь Петро і бабуся Надія Любов до них, назавжди в моєму серці! Детальніше розповість дивитися в сторіс.. нарешті з'явився Інтернет", - підписала знімки Весела ведуча.

Фанати чарівної телеведучої перейнялися почуттями при таких фотографіях. Вони вирішили не мовчати і почали коментувати пост зірки.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

"Це назавжди залишиться в серці, в пам'яті як цінні такі моменти в житті...", "Дійшла до подушок і так навіяло спогадів ..", "Класно, Лесю так приємно доторкнутися до подушок у вишиванках вишиті руками бабусі,!", "Клас всі ми повертаємося в рідні місця з великою любов'ю і вдячністю", "Леся,так завжди повинно буті. Пам'ятай про своє коріння. Твої дідусь і бабуся жили чесно, тому в тобі все склалося добре Дякуй їм!!!", "Це, найтепліші спогади))) дякуємо Богу, за можливість, це згадувати. Дякуємо за бабусів і дідусів", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Леся Нікітюк показала будинок, в якому жила до переїзду в Києві.

Нагадаємо, що Леся Нікітюк показала дивовижний образ.