У соціальній мережі показали дуже цікаві моменти з реаліті-шоу "Холостячка". На відео можна увити різноманітні кадри з проекту, які можуть багато кому здатися цікавими.

Відповідну публікацію оприлюднили на сторінці "Холостячка" в Instagram.

"Холостячка Тема ревнощів не розкрита у попередньому відео, тому ловіть повну версію Ну і питання на подумати: чи мають місце бути ревнощі у дорослих стосунках? 1 – так 2 – ні Долучайтеся до обговорення в коментарях #СТБ #МожливоВсе #Холостячка #bachelorette", - підписаний відеофайл в соціальній мережі.

Аудиторія, яка побачила цю публікацію, не змусила себе чекати і почала коментувати відео.

Фото Злати Огневич
Фото Злати Огневич

"Тут просто одна помилка сталася, хлопцям потрібно було одягнути костюми супермена-Доброго ранку Злата, ми прийшли тебе врятувати ! (за шкірки витягнути Тарапульку і втягнути його назад на кухню) не дорікаючи холостячку словами - відморозитися, а на питання з її боку - що відбувається ? - Ми супермени, врятувати НАЧАЛЬНИКА ... п. с. все одно всіх трьох не вижене !!", "Злата нікому нічого не забов'язана на даний момент. Вона вільна жінка і може і цілуватися, і спілкуватися, як їй того заманеться. Нікому обіцянок та даремних надій не дає ... а від чоловікам в нашому суспільстві слід таки позбавлятися,, почуття власності", а то дуже дивно виглядає,як починають ділити,, шкуру невбитого ведмедя"", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост зі сторінки "Холостячка" в Instagram
Коментарі на пост зі сторінки "Холостячка" в Instagram

Нагадаємо, що Злату Огневич засікли за брудними справами в центрі Києва.