Народна артистка України, продюсер Наталія Могилевська поділилася несамовитим постом. Вона звернулася до української аудиторії зі словами про допомогу.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Дуже зворушливий проект і прекрасні люди, яких я зустріла на зйомці. Дякую за запрошення бути з вами. Щороку в України від онкології помирає понад 300 дітей. Звісно, ти можеш робити вигляд, що тебе це не стосується, що це не твоя проблема, але рак - це проблема всього людства! У твоїх руках можливість зберегти дитячі життя. Не впусти свій шанс стати яскравою зорею в житті діток, які потребують допомоги. Купляй благодійні товари і тим самим долучайся до акції! Я вдячна @atb.market.official , я вдячна @tabletochki_ за те, що вони роблять! Те, що має робити кожен із нас! Долучайся і ти, разом ми це зробимо #Мене_це_стосується_А_тебе", - підписала Відеоролик українська зірка.

Багатомільйонна аудиторія, яка підписана на сторінку успішного продюсера, не пройшла повз і залишила чимало відгуків під відеороликом.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

"це дуже вдалий вислів: "тобі це стосується", дуже з цим згодна адже всі ми люди і ми повинні один одному допомагати. І я вважаю, що така реклама дасть можливість багатьом людям задуматися про це і навіть зробити добру справу", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", між Наталією Могилевською і Катею Варнавою може назріти конфлікт.