Популярна українська телеведуча Жанна Бадоєва поділилася дуже цікавим постом, в якому розповіла про пенсіонера, який дав їй безцінні поради.

Відповідну публікацію Жанна Бадоєва оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Мій герой-пенсіонер з Флоренції дав усім нам пораду: "Не втрачайте можливостей... Можливості отримати гарну освіту, можливість займатися улюбленою справою, можливості прожити це життя з дорогою серцю людиною, і врешті-решт можливість побачити, як ростуть ваші діти і онуки" ...що думаєте про це?) Згодні з ним?) Всім доброго ранку і відмінного настрою))", - підписала пост українська зірка.

Аудиторія, яка підписана на сторінку Жанни, не забула про себе нагадати і залишила чимало відгуків.

Фото Жанни Бадоєвої
Фото Жанни Бадоєвої

"Згодна з вашим пенсіонером Я до такого дійшла теж тільки до 40 років поміняла і країну, і чоловіка, і друзів і ні про що не шкодую", "яка Жанна красива! Пенсіонер нічого нового не сказав", "згодна на всі 100% ніколи нічого не пізно..у мене почався новий етап в житті Життя після 45 + не тільки триває ,але і починається", "той пенсіонер з трояндочкою. (А може й інший) з Флоренції шукав собі подругу серця і телефон залишив, що йому написали дівчатка дерзайте", "мені дуже сподобався цей дідусь. Він великий молодець, рухається, щось робить! Так він подовжує життя", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Жанна Бадоєва розповіла про проблеми в шлюбі.