Українська співачка, відома, як "Киця", телеведуча Оля Цибульська показала розкішні знімки з Віталієм Козловським. Вона постала перед публікою в красивій сукні на честь іноземного свята.

Відповідну публікацію Оля Цибулська розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"💃 🏻- в коментарях за мій образ-за образ @vkozlovskiy а ти плануєш святкувати Хелловін? Завтра в ефірі шоу Weekend вечірка, на яку запрошені всііііі. Ранкова. Для тих, кому в понеділок на роботу10: 30, @m1ukraine #страшнокрасиві", - підписала фотографії українська зірка.

Оля Цибульська завжди привертала дуже багато уваги. Її яскраве вбрання та відвертий образ "кішки" знають майже всі українці. Оля дуже любить радувати своїх шанувальників різноманітними публікаціями в соціальній мережі. На її сторінку підписано сотні тисяч українців, які з особливим інтересом коментують кожен пост Олі.

Фото Олі Цибульської
Фото Олі Цибульської

"Шалунішка симпатюлі!", "Це не українські традиції. Треба берегти свої традиції, а не шанувати іноземні!", "Як таку мерзоту можна святкувати ??? Ти Оля мене розчарувала", "ітОліки. Дякуємо Вам, що розвеселюєте людей у Вікеенд шоу, своїми цікавими образами і майстерною грою Ми любимо вас обох", "Уявляю, яким буде завтрашній ефір", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram
Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram

Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram
Коментарі на пост Олі Цибульської в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Оля Цибулська потрусила попою на камеру.

Нагадаємо, що Оля Цибулська показала, з ким відпочиває на морях.

Також портал "Українці" писав, що Оля Цибульська показала волохаті ноги.