Талановита українська співачка, народна артистка України Ані Лорак поділилася розкішними знімками в соціальній мережі. Вона звернулася до публіки і заінтригувала фанатів цікавою новиною.

Відповідну публікацію Ані Лорак розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Кожен з нас в дитинстві напевно уявляв себе героєм улюбленої казки Вчора я озвучила головну героїню традиційної новорічної казки від @tatiana_navka Вгадайте, голосом якого персонажа мені пощастило стати в цьому році?", - підписала публікацію українська зірка.

Численні фанати Ані Лорак не пройшли повз таку радісну новину і написали чимало відгуків під знімками.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

"Мені здається, що ваш голос прикрасить абсолютно будь-якого персонажа чекаємо з нетерпінням", "Люблю цю атмосферу, коли вже потихеньку готуються сюрпризи до новорічних свят Чекаємо з великим нетерпінням!", "Ваш чарівний ніжний голос підійде до любої казки Дуже вас люблю і чекаю на новий альбом! @anilora", "класно як чекаємо дуже такі приємні новини Кароліночка, яка ви красуня так чудово виглядаєте посміхайтеся завжди Вас так прикрашає Посмішка Ви чарівні @anilorak", "Вауу як здорово!!! Кароліночка, чекаємо з нетерпінням виходу нового альбомахорошого вам вечора і настрою!!! @anilorak", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ані Лорак анонсувала свій новий хіт.

Нагадаємо, що Ані Лорак показала нелюдську ходу.