Неповторна українська співачка, талановита і чарівна артистка, чудова Надя Дорофєєва порадувала шанувальників шикарним кадром в соціальній мережі. Вона показала розкішне фото, хвалячись своїм струнким тілом.

Відповідну публікацію Надя Дорофєєва розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"красиво лежу на сторінках листопадового @vogueukraine Фото: Andrew Grey @andrew.greyy Стиль: Anna Honcharova @aniahoncharova зачіски: Pavel Lotnik @pavellotnik макіяж: Olga Ostapchuk @olhaostapchuk асистент стиліста: Anya Matviiuk @anyamatviiuk Продюсер: Marina Sandugey-Shyshkina @marinasan_shy відео: Slava Davydov @dslav", - підписала фотографію виконавиця.

Багатомільйонна публіка, яка спостерігає за кар'єрою чарівної співачки, не забула про себе нагадати і почала коментувати публікацію артистки.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

"Ми бачили тебе різною, але такою вперше", "як виглядає журнал з цією сторінкою?", "І коли ти встигла зняти стільки краси?", "Надя, хочу висловити велику любов до тебе і всього, що ти робиш! Ти прекрасна в будь-якій сфері музика, танці, ведення якоїсь програми і т.д", "чекаємо тебе на обкладинці журналу, адже ти створила для цього", "красивий Листопад нас чекає в vogue Ukraine",-залишають думки користувачі соціальної мережі під знімками Надя.

Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram
Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram

Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram
Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", абсолютно гола Надя Дорофєєва показала своє тіло.

Нагадаємо, що танцюрист Наді Дорофєєвої повідомив, що змінив ім'я після коми.

Також портал "Українці" писав, що Надя Дорофєєва розповіла про свою операцію.