Популярна українська телеведуча, зірка розважального шоу "Хто Зверху", вічна жартівниця Леся Нікітюк поділилася ефектними кадрами в соціальній мережі. Вона показала себе в міні-шортах і прозорому ТОПі на тренуванні.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Good morning) Бігом всі на тренування!!!Бо целюліт так і хоче з-під шортиків виглядати Я від сплю ще насправді, то вчорашня фотка Але ті, що мені дуже цікаво хто з вас яким спортом займається-це факт напишуть в коментах", - підписала фотографію українська телеведуча.

Леся Нікітюк отримала неймовірну популярність і любов мільйонів українців після того, як прийшла на передачу «Розсміши коміка». Їй вдалося неодноразово вигравати головний приз, змушуючи топових коміків сміятися. Після цього вона потрапила у великий шоу-бізнес, де побудувала собі велику кар'єру. Леся - справжній кумир для багатьох українців. Вони активно стежать за її постами в соцмережі, щоб написати безліч коментарів зі своєю думкою.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

"Чорний пояс по міттю посуд", "а може ну його нахєр ту трєніровку?
Мій трєнєр:"а може тобі в'ї...ти пару раз"? Я: "який підхід буде перший?",- пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Нагадаємо, що Леся Нікітюк показала, з ким прокидається вранці.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Леся Нікітюк показала, як заробляє гроші.