Легендарний артист, народний артист РФ, народний артист України, актор Філіп Кіркоров поділився шикарним відеороликом в соціальній мережі. Він показав, як прилетів до Узбекистану на кінофестиваль.

Відповідну публікацію Філіп Кіркоров розмістив у своєму акаунті в Instagram.

"🇺 🇿Ташкент, Узбекистан 🇺 🇿 відкриття Міжнародного кінофестивалю. Радий, що особливий час останнього року дає мені можливість поринути у світ кіно. Проекти, які ми готуємо з ТОП командами приносять мені задоволення, радість, натхнення... вже не терпиться поділитися всіма сюрпризами з вами, але ... чекаєте?", - підписав Відеоролик знаменитої артист.

Численна аудиторія, яка підписана на сторінку Філіпа Кіркорова в соціальній мережі, перевалила позначку в 5 мільйонів чоловік. Фанати легендарного артиста з особливим цікавому спостерігає за його публікаціями та особистим життям. Підписники зірки не забувають про себе нагадувати і пишуть чимало відгуків під усіма постами.

Фото Філіпа Кіркорова
Фото Філіпа Кіркорова

"Філіп, ви були таким яскравим на цьому кінофестивалі! І звичайно дуже чекаю ваших кіносюрпризів! Головне, щоб Ви отримували величезне задоволення від того, що робите! І нехай у вас все вдається і збуваються ваші найзаповітніші мрії!!!", "Впевнена, що ваші ролі будуть незабутніми! І, здається, у відео пролунав уривок вашої нової пісні дуже чекаємо!!", - пишуть відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Філіпа Кіркорова в Instagram
Коментарі на пост Філіпа Кіркорова в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Філіп Кіркоров показав, як обіймає Дженіфер Лопес.