Український артист, автор і виконавець Олег Винник поділився несподіваним постом у соціальній мережі. Він показав свою дружину і звернувся до аудиторії.

Відповідну публікацію Олег Винник розмістив у своєму акаунті в Instagram.

"Писати пісні для інших артистів - завжди величезна відповідальність.. Але й насолода від результату, особливо коли бачиш і відчуваєш ваш фідбек!!! #Подруга у виконанні Квітки ТАЮНЕ @taunetaisia відсьогодні звучить на усіх цифрових платформах! Шукайте посилання на стрімінгові сервіси у мене в сторіс. Чудового дня!",- підписав публікацію український артист.

Олег Винник - справжній діамант на українській естраді. Він має багато шанувальників не тільки на території України, а й у багатьох країнах по всьому світу. Олег - дуже активний користувач у соціальній мережі. Він часто показує кадри зі своїх концертів та особистого життя. Фолловери співака не забувають про себе нагадувати і пишуть чимало відгуків під кожним постом.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

"Красуня і муза-Таюне !!! Щастя вам і довгих творчих поляків«," Олег Анатолійович, ви великий молодець", "Олег, бажаю вам удачі, натхнення і сил для нових пісень. Чекаємо новинку саме від Вас", "тепер Ваша черга приміряти новинку . Дуже чекаємо від Вас хітів. Натхнення, творчих успіхів Вам . Гарного настрою", - пишуть коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олега Винника в Instagram
Коментарі на пост Олега Винника в Instagram

Коментарі на пост Олега Винника в Instagram
Коментарі на пост Олега Винника в Instagram

Нагадаємо, що Олег Винник показав, як пройшов його великий концерт.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олега Винника засікли в колі великих чоловіків.