Українська гумористка, популярна телеведуча, успішна Леся Нікітюк поділилася пікантним знімком у соціальній мережі. Вона показала, як стоїть на балконі без одягу з пакетом соку в руці.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Сандорі цього року 25, і вони запускають челендж з розіграшем "Щастя в моментах". Для мене щастя в моменті – це коли відміняється ранкова зйомка і ти можеш спокійно полежати і подивитись улюблений серіал з смаколиками і улюбленим апельсиновим соком, коли в тебе з’явився камін і ви маєте можливість збираєтись біля нього всією родиною, це коли ти не бачила собаку два місяці, а потім приїжджає, а він любить тебе як раніше… Друзі, робіть свої колажі з моментами щастя. Серед всіх учасників, хто опублікує в сторіс фото колажа, Сандора розіграє подарунки і відправить двом переможцям. Для цього : - опублікуй фото або коллаж щасливого моменту у сторіс - тегни мою сторінку та сторінку @sandora.ua, додай хештег #щастя_в_моменті, - додай в сторіс гіфку/стікер упаковки сока (шукай її під словом "Sandora". Брати участь у розіграші можуть лише повнолітні українці", - підписала публікацію українська телеведуча.

Фоловери зірки не забули про себе нагадати і залишили чимало коментарів.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

"А можна момент щастя там де я в горах жді добігла в рєстіку до туалету і в цей момент мене сфоткала пАдруга?))) якшо тепер її можна так назвати", " Нічого собі. Обожнюю", - пишуть відгуки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Нагадаємо, що Леся Нікітюк показала, чим вона займається в парку вночі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Леся Нікітюк захопила публіку шикарними міногами.