Популярна українська співачка Alyona Alyona поділилася дуже незвичайним постом в соціальній мережі. Вона показала себе в пікантному вигляді і звернулася до аудиторії.

Відповідну публікацію Alyona Alyona розмістила в своєму акаунті в Instagram.

"Коли в чиюсь сторону пишуть солодкі слова - я чую галас! У кожної публічної людини є свої прихильники, яким ця людина не байдужа і якій вони виражають свою добру думку та підтримку. Хтось розділяє думку прихильників, комусь байдуже, а хтось прийде і скаже «дуполизи та підлабузники»! Фан база у артиста - стадо. Фанати спорту - стадо. Вийшли мітингувальники - стадо. Якщо ви не розділяєте думки людей, це не означає, що ці люди не вміють думати/аналізувати/відчувати/любити/поважати, не порушуючи ніяких законів! Це просто їх вибір, їх позиція, їх щира думка, бажання проявити підтримку. А не привід для їх засудження чи називання їх "дуполизами чи баранами"", - підписала публікацію українська рэперша.

Крім цього, Олена написала слова подяки своїм шанувальникам, які її підтримують.

"Цей пост для моїх підписників. Я дякую вам за те, що ви в мене є; що підтримуєте мене за добрі справи і не даєте впасти, коли роблю помилки; що захищаєте мене і робите компліменти; що прийняли мене і полюбили такою, яка я є; що обняли мій світ і розумієте, куди я прямую і що хочу донести цьому світові. Низький уклін кожному. Люблю безмежно! Хочу знати, чиїми ще ви є прихильниками, за ким слідкуєте, кого підтримуєте, чиї погляди розділяєте? Можливо, нам варто об’єднуватися для спільних справ", - продовжила артистка.

Фото Олени
Фото Олени

Нагадаємо, що Олена Олена вирішила підкорити Америку.